Development

Vývoj informačných systémov na mieru, webových portálov, aplikácií, mobilných aplikácií (Android, iOS), poskytovanie analytických služieb (systémová, business, datová aj riziková analýza) aj služieb testovania (automatizované aj manuálne).

Vývoj

Vyvíjame a spravujeme informačné systémy na mieru, webové portály aj aplikácie. Urobíme analýzu, navrhneme architektúru, naprogramujeme, naimplementujeme, budeme pre vás spravovať. Profesionálne, jednoducho a na kľúč.

Cloudové aj on-premise riešenia, cross platform

Želáte si prevádzkovať váš softvér na vlastnej infraštruktúre, alebo ho zveríte cloudu? Preferujete svet Microsoft-u alebo Linuxu? Či oba naraz?

Software testing

Potrebujete dôkladne otestovať váš softvér? Vieme automatizované aj manuálne testovanie spoločne s detailným protokolom a odporúčaniami.

Mobilné aplikácie

Android alebo iOS? Alebo máte zariadenia s Windows CE a ešte vždy ich potrebujete? Pre nás žiaden problém, urobíme pre vás mobilnú aplikáciu na mieru, aj so serverovou časťou alebo navrhneme najlepší spôsob komunikácie.

Databázová architektúra

Podľa vašich požiadaviek a potrieb vám navrhneme spoľahlivú databázu, zameranú na objem dát, alebo na počet súčasne vytvorených transakcií, alebo na počet prihlásených používateľov. Vyhovuje vám enterprise riešenie alebo dáte prednosť open-source? Navrhneme presne pre vás.

Analytické služby

Ako na business alebo rizikovú analýzu? Nemusíte zložito vyhľadávať na internete. Ponúkame služby našich analytikov, expertov s praxou z najrôznejších projektov – od veľkých enterprise projektov po menšie analýzy pre malé riešenia.

Naše služby

Chceš začať projekt?

Poďme ho spolu rozbehnúť. Napíš nám viac alebo príď do našej žillinskej kancelárie, radi sa s tebou porozprávame.

+421 911 529 563

[email protected]

Chceš sa k nám pridať?

Zaujalo ťa, čo robíme a chcel/-a by si s nami spolupracovať? Daj nám o sebe vedieť. Stále hľadáme šikovných ľudí.

+421 41 5625 491

[email protected]